Bramy przesuwne

Igel to firma najwyższej jakości. Świadczymy usługi w zakresie wielu dziedzin, również automatyki. Dzięki nam możecie Państwo zbudować swoją własną, idealną, stworzoną specjalnie dla Państwa bramę przesuwną. Wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo i wygoda każdego z naszych klientów, pragniemy przedstawiać towary wyłącznie najlepsze. Przedstawiamy Państwu szereg napędów do bram przesuwnych, które sprawią, iż ogrodzenie, nabierze prawdziwego charakteru. Oczywistym jest, iż wejście do posesji, dzisiaj nabrało już ważnego tonu, odpowiadając za pierwsze wrażenie każdego gościa.
Współpracujemy w każdym zakresie naszych usług, zarówno z klientami detalicznymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Za sprawą tego, objęliśmy wiodącą pozycję dostawcy kompleksowych usług, z zakresu automatyki i budownictwa, w całym województwie łódzkim.

Napęd po bram przesuwnych o wadze do 4000kg - AT 88T
Napęd po bram przesuwnych o wadze do 400kg - ONDA 424
Napęd po bram przesuwnych o wadze do 800kg - ONDA 801
Napęd po bram przesuwnych o wadze do 2000kg - ONDA

 

© 2008-2010 WSZELKIE PRAWA MATERIAŁÓW UDOSTĘPNIANYCH NA STRONIE SĄ ZASTRZEŻONE. KOPIOWANIE I POWIELANIE JEST PRAWNIE ZABRONIONE!

 
   
 
Nowości
Kompleksowe usługi
Układanie nawierzchni z kostki brukowej - TANIO i SOLIDNIE, możliwość przygotowanie projektu, doradztwo.
Taśmy ogrodzeniowe
Taśmy ogrodzeniowe do ogrodzeń panelowych oraz siatkowych, doskonałe rozwiązanie na ozdobienie ogrodzenia. Różne kolory oraz szerokości taśm. Zapraszamy
© 2010 IGEL
Partnerzy:

 

© 2008-2010 WSZELKIE PRAWA MATERIAŁÓW UDOSTĘPNIANYCH NA STRONIE SĄ ZASTRZEŻONE. KOPIOWANIE I POWIELANIE JEST PRAWNIE ZABRONIONE!