GŁÓWNE CECHY SYSTEMU

BRAK SPAWÓW

 

System ogrodzeniowy nie wymaga połączeń spawanych. Dzięki temu zapewnia eleganckie połączenie poszczególnych elementów.

PROSTY MONTAŻ

 

Poziome elementy montowane za pomocą łączników mechanicznych, bez konieczności spawania.

WYSOKA TRWAŁOŚĆ

 

Przez zastosowanie aluminium i specjalnych powłok lakierniczych otrzymujemy odporne na wszelkie warunki atmosferyczne ogrodzenie.

WZORNICTWO

MINOR

Profil przęsła 100mm sprawia, że ogrodzenie wydaje się lekkie i stonowane. Idealnie sprawdza się przy domach, które wiele czerpią z klasycznych rozwiązań pozostając przy tym nowoczesne. Prosta i smukła forma. Nowoczesny charakter i wysoka jakość materiałów. Ogrodzenie MINOR wprowadza kompromis pomiędzy ogrodzeniem klasycznym a nowoczesnością.

 

Minor_100mm_s_2

Grand_200mm_s

GRAND

Dzięki zastosowaniu profilu o szerokości 200mm ogrodzenie tworzy mocną barierę między własnym podwórkiem a światem zewnątrz. Proste linie, potężna forma oraz wysoka jakość materiału sprawia, że ogrodzenia GRAND idealnie komponują się z nowoczesną architekturą.

REGULAR

Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe REGULAR to kompromis dla ludzi, którym zależy na prywatności, ale także na tym, aby ich płot prezentował się lekko i nie przytłaczał rozmiarem. Zapewnia to profil 150 mm.

Regular_150mm_s_2

Premier_mix_s_1 (1)

PREMIER

W skład ogrodzenia PREMIER wchodzą cztery profile przęseł (50, 100, 150 i 200mm). Możliwość wybrania własnej kombinacji sprawia, że ogrodzenie staje się unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Bogata paleta kolorów, prosta forma , nowoczesna technologia oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że ogrodzenie Premier jest piękną odpowiedzią na zapotrzebowanie nowoczesnej architektury.

FENZ_Autoryzowany_punkt_sprzedaży