OGRODZENIA

OGRODZENIA

OGRODZENIA

SZTACHETOWE 

SZTACHETOWE 

SZTACHETOWE 

Ogrodzenia sztachetowe w województwie łódzkim

Cenisz sobie współpracę ze specjalistami? Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie solidne ogrodzenia sztachetowe? Dobrze trafiłeś! Jako eksperci z IGEL oferujemy kompleksowe usługi związane z ogrodzeniami i wiele więcej. W codziennej pracy bazujemy na wysokiej jakości materiałach, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. IGEL to gwarancja błyskawicznych usług w przystępnej cenie dla Klientów z Konstantynowa Łódzkiego, ale nie tylko.

 

Co wyróżnia nasze ogrodzenia sztachetowe?

Wszystkie ogrodzenia wykonujemy z metalowych sztachet ALUZINC. Ich specjalnie profilowany kształt nadaje im dużą sztywność, a zarazem wyjątkowy wygląd. Naszym Klientom oferujemy ogrodzenia sztachetowe w różnych konfiguracjach, w zależności od konkretnych oczekiwań i wymagań. Z tego powodu rozstawiamy sztachety w odstępach od 20 do 45 mm. Warto też zaznaczyć, że dzięki połączeniu blachy ALUZINC z nowocześnie nakładaną powłoką malarską, dajemy na ogrodzenia sztachetowe aż 10-letnią gwarancję antykorozyjną.

 

Fachowcy od ogrodzeń z Konstantynowa Łódzkiego

W IGEL na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim zadowolenie Klientów, ponieważ każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć realizacje zgodne z ich indywidualnymi oczekiwaniami czy potrzebami. Ponadto wykorzystujemy trwałe i solidne materiały od najlepszych producentów, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować ogrodzenia sztachetowe nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

 

IGEL – Twoi eksperci od ogrodzeń z okolicy Łodzi!

Interesuje Cię współpraca z doświadczoną firmą? Cenisz sobie obsługę Klienta na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z nami już dziś! Jako specjaliści od ogrodzeń sztachetowych z Konstantynowa Łódzkiego z przyjemnością zaproponujemy Ci rozwiązania idealne dla Twoich potrzeb. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, co potwierdzają liczne projekty realizowane przez nas na obszarze województwa łódzkiego, ale nie tylko. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do współpracy!

KOLORYSTYKA

PALETA BARW STANDARDOWYCH