GABIONY

GABIONY

GABIONY

Gabiony – Łódź i okolice

Połączenie kamienia oraz metalu to już od wielu lat klasyka gatunku, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni wokół domu. Oprócz tradycyjnych murów ze stalowymi elementami ostatnio furorę robią gabiony. Inwestorzy z całej Polski pokochali funkcjonalne zalety tych nowoczesnych konstrukcji. Chcesz podążać za światowymi trendami i uczynić swój dom funkcjonalną przestrzenią o niebanalnej estetyce? Postaw na praktyczne gabiony! Serdecznie zapraszamy Klientów z Łodzi, jak również okolic!

Stylowe i nowoczesne gabiony dla Klientów z województwa łódzkiego

Do wypełniania koszy z siatki zgrzewanej – aby uzyskać nowoczesny, niebanalnie prezentujący się gabion – używamy różnego rodzaju kamieni. Może to być granit, tłuczeń, piaskowiec lub wiele innych rodzajów naturalnego kruszca. Do największych zalet gabionów należy przede wszystkim trwałość. Konstrukcja jest ciężka, masywna, doskonale izoluje, a przede wszystkim zabezpiecza przed najróżniejszymi czynnikami mechanicznymi. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz mienia. Przekonaj się, dlaczego już tylu Klientów z województwa łódzkiego zdecydowało się na ogrodzenie w formie gabionów.

Wykonanie gabionów na zamówienie dla Klientów z Łodzi oraz okolic

Ogrodzenie w formie metalowego kosza wypełnionego kamiennym kruszcem zapewni Tobie i Twoim bliskim wyższy poziom prywatności oraz spokoju. W porównaniu do różnego rodzaju żywopłotów gabiony są w stu procentach nieprzezroczyste, dzięki czemu wgląd z zewnątrz posesji będzie kompletnie niemożliwy. Oprócz tego konstrukcja sprzyja wyciszaniu hałasów z ulicy. Oferujemy wykonanie konstrukcji w stonowanej gamie kolorystycznej – od czerni, przez różne odcienie szarości, grafit, granat, aż po głęboką, butelkową zieleń. Budujesz dom na terenie Łodzi lub okolic i szukasz pomysłu na porządne, nowoczesne ogrodzenie? Wybierz solidne gabiony – współpracuj z IGEL S.C.

Klientom z Łodzi oraz całego województwa łódzkiego oferujemy realizację indywidualnego zamówienia na idealnie dopasowane gabiony do potrzeb i możliwości posesji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

REALIZACJE