SZTACHETOWE

SZTACHETOWE

SZTACHETOWE

PS002

Ogrodzenie typu PS 002 wykonane jest ze sztachet ALUZINC. Specjalnie profilowany kształt daje im wysoką sztywność oraz wyjątkowy wygląd. W zależności od konfiguracji sztachety rozstawione są w odstępach 5 – 20 mm. Dzięki połączeniu blachy ALUZINC z nowocześnie nakładaną powłoką malarską, ogrodzenie objęte jest 10-letnią gwarancją antykorozyjną.

Możliwość wykończenia ogrodzenia w dowolnym kolorze pozwala z łatwością dopasować je do posesji o różnym charakterze.  Wszystkie przęsła wyposażone są w elementy montażowe, za pomocą których bez trudu można zainstalować moduły zarówno do słupów systemowych jak i klinkierowych.  Dodatkową możliwością jest ułożenie sztachet w charakterystyczny łuk. (model PS 002 L)

Ogrodzenie PP 002  to idealna propozycja dla osób szukających gustownego i stylowego rozwiązania ogrodzeniowego . Jego specyfiką jest trwałość i odporność na najcięższe warunki i okoliczności. Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu charakterowi oraz możliwości wyboru dowolnego koloru ogrodzenie idealnie komponuje się z ciekawie urządzonymi posesjami.

Wszystkie przęsła wyposażone są w elementy montażowe, za pomocą których bez trudu można zainstalować moduły zarówno do słupów systemowych jak i klinkierowych. Powłoka cynkowa oraz nowocześnie nakładana powłoka malarska zapewnia  5 – letnią gwarancję antykorozyjną.

REALIZACJE

KOLORYSTYKA

PALETA BARW STANDARDOWYCH