OGRODZENIA

OGRODZENIA

OGRODZENIA

PALISADOWE 

PALISADOWE 

PALISADOWE 

Ogrodzenia palisadowe – województwo łódzkie

Każde ogrodzenie ma za zadanie przede wszystkim chronić prywatną posesję, osiedle mieszkaniowe albo teren zakładu pracy przed intruzami. Nie oznacza to jednak, że musi ono mieć postać nieestetycznego muru zasłaniającego fasadę budynku lub uniemożliwiającego spojrzenie na zewnątrz. Szukając rozwiązania łączącego w sobie bezpieczeństwo i solidność z elegancją oraz praktycznością, warto postawić na ogrodzenie palisadowe, które oferujemy w naszej firmie w Konstantynowie Łódzkim koło Łodzi. Zajmujemy się układaniem stylowych, a zarazem wytrzymałych palisad doskonałych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Solidne palisady ogrodowe dla Klientów z Łodzi i nie tylko

W firmie IGEL proponujemy układanie palisad na terenie Łodzi, ale również innych miejscowości w całej Polsce. Nasze ogrodzenia palisadowe to idealny wybór dla każdego, kto chce postawić na solidność oraz wieloletnią wytrzymałość – są one wykonane z wysokiej klasy stali zapewniającej odporność na warunki atmosferyczne, korozję, a także uszkodzenia. Trwałość palisad, które oferujemy, stanowi jednocześnie gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a tym samym poczucia komfortu zarówno w domu jednorodzinnym czy na osiedlu, jak i w biurze bądź zakładzie przemysłowym.

Ogrodzenia palisadowe – wytrzymałość i praktyczność

Ogrodzenie palisadowe udowadnia również, że solidność może iść w parze z praktycznym projektem. Oferowane palisady pozwalają bowiem na grodzenie posesji i zachowanie poczucia prywatności, ale dzięki szczelinom pomiędzy przęsłami umożliwiają też zachowanie estetyki, nie zwracając na siebie przesadnej uwagi. Ogrodzenia palisadowe znakomicie sprawdzają się zatem choćby w przypadku ogrodów, lecz spełnią także oczekiwania Klientów, którzy dbając o bezpieczeństwo, nie chcą rezygnować z widoczności budynku. Zachęcamy do skorzystania z oferty układania palisad od firmy w Konstantynowie Łódzkim!

Ponadczasowy styl palisad oferowanych w IGEL koło Łodzi

Chcąc zainwestować w ogrodzenie posesji, warto pamiętać, że może ono nie tylko chronić, lecz także stanowić wartość dodaną do estetyki. Właśnie dlatego palisady proponowane w naszej firmie wyróżniają się eleganckim wyglądem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Ogrodzenia palisadowe od IGEL świetnie sprawdzą się zarówno przy nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych, jak i domach jednorodzinnych utrzymanych w nieco bardziej tradycyjnych aranżacjach. Nasza oferta palisad ogrodowych to gwarancja stylu, który nie przemija wraz ze zmianą trendów.

Układanie palisad na terenie województwa łódzkiego oraz pozostałych regionów Polski

W IGEL w Konstantynowie Łódzkim zajmujemy się układaniem palisad już od wielu lat, realizując projekty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw w całej Polsce. Dzięki korzystaniu wyłącznie z ogrodzeń palisadowych zaufanych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować wieloletnią wytrzymałość, a także wyjątkową elegancję oferowanych systemów ogrodzeniowych. Zapraszamy do kontaktu!

Alternatywne górne prowadzenie

Pozwala zrezygnować z konieczności stosowania słupków prowadzących. Prowadzenie górne może być montowane zarówno do muru, jak i do słupków o przekroju minimum 100x100mm. Alternatywne prowadzenie nie jest dostępne dla modeli ogrodzeń sztachetowych (PS001, PS002, PS003) i lekkich palisad (PP001 N,W,C,CC)

Słupek z automatem

Dostępny w wersji Basic i Premium. Pozwala na zamknięcie napędu bramy w solidnej konstrukcji słupka. Słupek chroni silnik przed wilgocią oraz dodatkowo pozwala na osadzenie bramy na zintegrowanej płycie do bram samonośnych Konsport. W wersji Premium wyposażony jest w lampkę sygnalizującą otwarcie bramy i doświetlającą wjazd.

Zintegrowanapłyta do bramsamonośnych

Dostępna tylko ze słupkiem z automatem Konsport. Rozwiązanie ułatwia montaż bramy samonośnej za sprawą zintegrowanego wózka jezdnego, dobranego idealnie do długości stosowanej bramy.

Podmurówka

W ofercie znajduje się kilka modeli podmurówek od najbardziej prostych i klasycznych po dekoracje z użyciem blachy oraz tynku dekoracyjnego.

KOLORYSTYKA

PALETA BARW STANDARDOWYCH