OGRODZENIA

OGRODZENIA

OGRODZENIA

Z SIATKI

Ogrodzenia z siatki – województwo łódzkie

Bezpieczeństwo oraz ochrona przed wstępem intruzów na prywatny teren to funkcje, które doskonale spełnia solidne ogrodzenie. Umożliwia ono odpowiednie wytyczenie granic działki, a tym samym pozytywnie wpływa na wygląd całej posesji. Jednym z najpopularniejszych rodzajów ogrodzeń jest druciana siatka, którą możemy spotkać przy wielu prywatnych ogrodach, jak również otaczającą działki pod zabudowę. W firmie IGEL specjalizujemy się w profesjonalnym wykonywaniu ogrodzeń z siatki na terenie całego województwa łódzkiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

 

Siatka ogrodzeniowa – dlaczego warto zainwestować w to rozwiązanie?

Ten typ ogrodzenia jest szczególnie chętnie wybierany ze względu na jego szybki i prosty montaż. Wynika to przede wszystkim z wysokiej elastyczności siatki, możliwości wykonania różnej wielkości ogrodzenia, a także łatwego transportu. Na decyzję o wyborze ogrodzenia z siatki wpływa również bardzo przystępna cena tego rozwiązania, która nie wyklucza jego wysokiej jakości. Co więcej, jest wariantem bardzo minimalistycznym, dzięki czemu nie przytłacza, a tym samym pozostawia przestrzeń do dodatkowej aranżacji, np. za pomocą pnącej roślinności. Na uwagę zasługuje również możliwość wykorzystania tego rozwiązania w wielu miejscach.

 

Gdzie stosuje się ten rodzaj ogrodzenia?

Do niewątpliwych zalet ogrodzenia z siatki należy zaliczyć szerokie zastosowanie tego rozwiązania – może być ono bowiem wykorzystywane przy prywatnych posesjach (domach jednorodzinnych czy ogródkach działkowych), wokół obiektów przemysłowych, a nawet w profesjonalnym ogrodnictwie, szkółkach leśnych oraz rolnictwie. Siatka to sprawdzony i uniwersalny rodzaj ogrodzenia, dzięki czemu jest tak powszechnie stosowana. Popularność tego rozwiązania wynika również z jego charakterystyki – siatka pleciona jest bowiem z ocynkowanego drutu stalowego, który – podobnie jak słupki – powleczony jest tworzywem. Taka konstrukcja sprawia, że ogrodzenie z siatki jest odporne na czynniki atmosferyczne, a tym samym może nam posłużyć przez wiele lat.

 

Wysokiej klasy ogrodzenia z siatki dla Klientów z Łodzi i okolic

Jako eksperci z bogatym doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują nasi Kontrahenci – najwyższej jakości wykonania, przystępnych cen oraz terminowości. Tak właśnie działamy – szybko i profesjonalnie, a przy tym oferując rozsądne rozwiązania na każdą kieszeń. Jeśli więc szukasz zarówno trwałego, jak i możliwie taniego sposobu na wytyczenie terenu działki, ogrodzenie z siatki będzie dla Ciebie najlepszą opcją. Wykonujemy siatki ze stalowego drutu ocynkowanego oraz powleczonego tworzywem, które są wytrzymałe, estetyczne i ponadczasowe. Proponujemy siatki o standardowych oczkach 59×59 mm bądź siatki leśne zagęszczane co 5 cm.

Wysoka jakość siatki, wytrzymałe komponenty oraz uniwersalny design to gwarancja ogrodzenia o wieloletniej trwałości. Firma IGEL z Łodzi jest doświadczonym wykonawcą ogrodzeniowym, któremu możesz zaufać!

Siatki tradycyjne i leśne:
Ogrodzenie z siatki to sprawdzony i tradycyjny sposób wytyczenia działki. W zależności od potrzeby i przeznaczenia, teren można ogrodzić standardową siatką plecioną lub siatką leśna zagęszczaną co 5 cm. Atutem siatki leśnej jest jej niska cena oraz bardzo łatwy montaż.

W skład systemu wchodzą:

  • siatka pleciona wykonana z drutu stalowego ocynkowanego, powleczonego tworzywem o standardowym wymiarze oczka (59x59mm) w kolorze ciemnozielonym
  • słupki wykonane z rur stalowych powlekanych tworzywem o średnicy 45mm
  • podmurówka wykonana z prefabrykowanych płyt betonowych oraz łączników
  • akcesoria ułatwiające montaż

REALIZACJE