OGRODZENIA

OGRODZENIA

OGRODZENIA

PANELOWE 

PANELOWE 

PANELOWE 

Panele ogrodzeniowe w Łodzi

Chcesz otoczyć swoją posesję wytrzymałym, a zarazem eleganckim ogrodzeniem z siatki? A może planujesz budowę osiedlowego placu zabaw i szukasz firmy zajmującej się sprzedażą oraz montażem bezpiecznych paneli ogrodzeniowych? Jesteś we właściwym miejscu! W IGEL specjalizujemy się w wykonywaniu ogrodzeń z solidnej siatki dla Klientów z Łodzi, innych miejscowości województwa łódzkiego, ale nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!

 

Wytrzymałe panele ogrodzeniowe dla Klientów z województwa łódzkiego i nie tylko

W firmie IGEL zajmujemy się montażem wytrzymałych ogrodzeń z siatki dla Klientów z województwa łódzkiego oraz innych regionów Polski. Proponujemy panele ogrodzeniowe wykonane z prętów poziomych i pionowych o średnicy od 4 do 8 mm w formie mat. Oferujemy ogrodzenia z siatki ocynkowanej, a także malowanej proszkowo na dowolnie wybrany kolor z palety RAL. Standardowe wymiary oczek w naszych panelach ogrodzeniowych to 50×200 mm, a w zależności od systemu mają one dodatkowe poziome przetłoczenia zapewniające doskonałą sztywność.

 

Zalety i zastosowania ogrodzeń z siatki – Łódź

Dzięki ocynkowaniu ogniowemu nasze ogrodzenia z siatki wykazują doskonałe właściwości antykorozyjne, zaś przemyślany projekt zapewnia im solidność, trwałość, a także stylowy wygląd. Panele ogrodzeniowe, które proponujemy w firmie IGEL, znakomicie nadają się do ogradzania wszelkiego rodzaju budynków, od domów jednorodzinnych, przez przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, po boiska oraz duże obiekty sportowe. Potrzebujesz ogrodzenia z siatki w województwie łódzkim? Skontaktuj się z nami!

 

Oferta ogrodzeń z siatki w województwie łódzkim

Z powodzeniem zrealizowaliśmy już setki różnorodnych zleceń wykonania ogrodzeń z siatki na terenie Łodzi, województwa łódzkiego oraz pozostałych regionów Polski, dzięki czemu możesz mieć pewność naszego profesjonalizmu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami paneli ogrodzeniowych, co stanowi gwarancję ich najwyższej jakości i wieloletniej wytrzymałości. Jesteś zainteresowany? Poznaj ofertę montażu ogrodzeń z siatki od IGEL!